קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

בכל מדיה סינון יש מטרה

- Jan 01, 2016 -

קיימות שמונה קטגוריות גשמי העיקריים עבור סינון מדיה: קרמיקה, מסנן איידס, monofilament nonwoven בדים, ממברנות, מפוברק, מתכות, פלסטיק נקבובי וסיבים זיון רטוב. יתר על כן, ישנם סוגים אחרים, וריאציות רבות של שמונה הקטגוריות הגדולות.

קיימות שמונה קטגוריות גשמי העיקריים עבור סינון מדיה: קרמיקה, מסנן איידס, monofilament nonwoven בדים, ממברנות, מפוברק, מתכות, פלסטיק נקבובי וסיבים זיון רטוב. יתר על כן, ישנם סוגים אחרים, וריאציות רבות של שמונה הקטגוריות הגדולות. הרשימה היא אינסופית כמעט, כולל המתחרים החדשים בשנים האחרונות כמו קורי nanofiber, אשר רבים מומלץ לשקול קטגוריית משנה של בדים לא ארוגים.

אין סינון שני סוגי נעשות על ציוד ייצור זהה. לדוגמה, בדים לא ארוגים לא יכול להיות מיוצר על קרום קווים לייצור. מסנן איידס מיוצרים באמצעות קטגוריית שונה לגמרי של חומרים ותהליכים מאשר מדיה ארוגים, כגון בדים monofilament, וכן הלאה. חברות המדיה מסנן נוטים מתמחים אחד או שני סוגים שונים של מדיה לסנן, לעיתים רחוקות מספקים סוגים שלושה או יותר. הרוב נוטים להתרכז קטגוריה אחת של התקשורת, בין אם monofilament הרקום בד, ממברנות, מתכות כגון בד ארוג, או לסנן איידס, לצטט כמה. העלות של ציוד ייצור כדי לייצר כל בינוני יקר וריאציות של קונסטרוקציות מדיה הם כה רבים, חברות מתמחות כדי ללכוד מספיק נפח לנצל באופן מלא את הציוד שלהם.


מצב דומה קיים עם יצרנים של סינון מכשירים וציוד. מסנן יצרני נוטים להציע מספר מצומצם של סוגי מסנן, לדוגמה, רו/UF ממברנה מסנן מודול יצרנים לעיתים רחוקות מכינה ומוכרת נקבובי. ונוזלים, נקבובי יצרני פלסטיק לא עושים מסנני מתכת מ בד חוט. חברות אשר מייצרים את מדיה זיון רטוב תאית או בד סינתטי לעיתים רחוקות לספק תקשורת אחרים. אם הם עושים, זה לרוב ממחלקה אחרת במקום אחר.


כל מדיה יש היכולת התפקודית שונים ומאפיינים. מסננים עשוי מתכת או קרמיקה הם נוקשה בשימוש ביישומים בלחץ גבוה, כגון סינון פולימריות או היכן קיים נוזל מאכל. דוגמה יהיה דיזל הפליטה מסננים או סביבות בטמפרטורות גבוהות. הם כמעט תמיד מסוגל להיות וניקה אותם לשימוש חוזר. עם כמה יוצאים מן הכלל nonwoven בד מדיה משמשים בטמפרטורות מתונות, יש כמה עומק ללכוד ולהחזיק חלקיקים מוצקים, משמשים בדרך כלל פעם אחת ביישומים איפה המסנן ולאחר מכן מושלך. ישנם יוצאים מן הכלל baghouse מסננים ואבק אוסף מחסניות, אשר נועדו להיות חלק מערכות גדולות, ומאפשר לניקוי חוזר-הדופק מקומיים. ממברנות נקבובי. חלק התקשורת מסנן יקר ביותר, תמיד מצאתי איפה סינון יפים מאוד נדרש, כגון בתעשיות רפואה, רוקחות או מוליכים למחצה. המסננים מכל נקבובי ממברנות משמשים בדרך כלל כדי להסיר חיידקים ואילו ממברנות אוסמוזה הפוכה באפשרותך להסיר יונים monovalent ומלח ים. אולטראפילטרציה ממברנות נמצאים בשימוש נרחב לטיהור פתרונות עיבוד מזון.


זיון רטוב תקשורת תאית היה עמוד התווך תחבורה מסננים עבור חומר סיכה ושמן מנוע מסנני אוויר במשך שנים רבות. תאית יכולת עמידה בפני הסביבה מתחת למכסה המנוע של מכוניות ומשאיות, זולה יחסית. מדיה זיון רטוב פיברגלס נמצא סינון הידראולי בלחץ גבוה, כי סיבי זכוכית שאינה דחוסה ומספקים קיבולת עפר מעולה. סיבי פיברגלס יכול להתבצע די בסדר, אפילו תת מיקרון קוטר, ויש החומר של בחירה עבור מסנני HEPA עבור חדרים נקיים, מדיה התגבשו ומסננים מעבדה מסוימים.


Monofilament הרקום בדים (חושב: חוטים כמו דיג כבל קו או "מנכש עשבים") מיוצרים לשימוש כמסננים פני השטח, כמו בד חוט. שניהם הם ארוג גדילי בקוטר דק מאוד או חוטי מ- 20 מיקרון עד 1,000 מיקרון קוטר כדי לספק מגוון רחב מאוד של יישומים אופטלמולוגיות מסננים קפלים נוזלים ודם high-end לבוץ מהתייבשות חגורות שנמצאו מתקני טיהור עירוניים רבים. מדיית סינון פלסטיק נקבובי מורכב בסדר אבקות פלסטיק יצוק לצורות נוקשה נקבובי, לעתים קרובות תוך שימוש פולימרים הידרופובי. מסננים אלה נמצאים בשימוש מכשירים רפואיים, הרכבות המנורה הרכב ואת הסוללה האוורור. בשנים האחרונות פלסטיק נקבובי הם יצוק לתוך ממברנה צינור תומך לשימוש בשפכים או קפלים בריכת ספא מסננים.


ללא ספק, אחד בינוני נקבובי אינו מתאים לכל הצרכים כשמדובר סינון.

Related Products