קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

נייר סינון שמן של הרגולטור מתח הדרוש החלפה בתדירות גבוהה

- Oct 09, 2015 -

מסנן שמן ואקום משמשת בדרך כלל עכשיו, זה יכול להסיר לחלוטין את הלחות של נפט וגז, אך גם יכול להסיר זיהומים קלים. התהליך הוא: הטיפול של שמן שנאי מסנן גס ← מסנן יפים ← ← ← חימום שמן התייבשות וגז ואקום שמן. גס סינון באמצעות מסננת מתכת מגנט חזק, בסדר מסננים לעיתים קרובות מסנן קטן זיהומים 1 ~ μ מ'. ב להציג סוגים רבים של מסננים בסדר נקבובי. אבקת המתכת sintered, חומרי מתכת, קרמיקה מסנן מסנן מסנן פיסטיל וחומרים בנושא השימוש במבנה מיוחד, וכן הלאה.


התייבשות ואקום שנאי שמן, חימום גז. העיקרון שלה הוא טנק ואקום, חימום שמן ערפל שיטת ריסוס היווצרות שמן שנאי, נפט, גז, לחות לברוח. טמפרטורת שמן הוא בדרך כלל בסביבות 65 מעלות, לא גבוה מדי, כדי לא לגרום עידן הנפט. התייבשות ההשפעה של זה גישה הוא טוב יותר, הוא יותר נפוץ בשיטה. עם זאת, אם השמן רוססו לתוך ערפל דק מאוד, אתה בקלות ואקום משאבת.


חסין אש מתגלגל תריס הדלת תיקון חשמלי מתגלגל דלת תריס הדלת תיקון מוסך הדלת תיקון הדלת לשליפה תיקון אש תריס דלתות חשמלי מתגלגל הדלת תיקון דלת חשמלי תיקון הדלת לשליפה תיקון מוסך הדלת תיקון הדלת תיקון הדלת תיקון.


אם שמן מוזרק לתוך טיפות שמן בקוטר מסוים, כי שמן יש של מתח גבוה, לחלוחית הנפט והגז לא קל לשחק מלא. למטרה זו, השאן חור בקוטר כדי לבחור את הספריי מתאים, בדרך כלל זקוקים למיכל בזמנו של הגדרת מספר הלוח הקדמי, מניעת משאבת ואקום שנאי שמן.


Related Products