קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מתח מסנן שמן מסנן נייר נדרש תחליף תכופים

- May 07, 2018 -

מסנן שמן אבק משמש בדרך כלל עכשיו, זה יכול להסיר לחלוטין את הלחות בשמן וגז, אבל גם יכול להסיר זיהומים קלים. התהליך הוא: הטיפול בשמן שנאי מסנן גס → מסנן בסדר → → → חימום שמן התייבשות ואקום שמן נפט. מסנן גס באמצעות מסננת מתכת מגנט חזק, מסננים בסדר לעתים קרובות לסנן זיהומים קטנים 1 ~ μ מ '. כיום סוגים רבים של מסננים בסדר, אבקת מתכת micinterorous sintered חומרים, חומרי מתכת, מסנן קרמי מסנן מסנן פילטר ושימוש במבנה מיוחד, וכן הלאה.


שנאי שמן ואקום להתייבש וגז חימום. העיקרון שלה הוא טנק ואקום, חימום שמן רסס שיטה לשיטת השנאי השנאי, בשמן וגז ולחות לברוח. טמפרטורת שמן היא בדרך כלל סביב 65 מעלות, לא גבוה מדי, כדי לא להפוך את גיל הנפט. התייבשות ההשפעה של גישה זו היא טובה יותר, היא שיטה נפוץ יותר. עם זאת, אם השמן רוסס לתוך ערפל עדין מאוד, אתה משאבת ואקום בקלות.


Fireproof תריס מתגלגל דלת תיקון חשמלי מתגלגל דלת תריס דלת תיקון דלת המוסך תיקון נשלף הדלת תיקון אש תריס דלתות חשמל מתגלגל הדלת תיקון תיקון דלת חשמל נשלפת הדלת תיקון מוסך הדלת תיקון הדלת תיקון הדלת.


אם שמן מוזרק טיפות שמן עם קוטר מסוים, כי שמן יש מתח פנים גבוה, לחות בשמן וגז לא קל לשחק מלא. לשם כך, בקוטר חור שאן כדי לבחור את תרסיס המתאים בדרך כלל צורך במיכל בזמן הגדרת מספר הלוח הקדמי, מניעת השמן ואקום משאבת ואקום.


Related Products