קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

סקירת מערכות סינון מרכזי

- Oct 09, 2015 -

סקירה משקעים מגנטי של קו מפריד או מגרד

כאשר כמות גדולה של פסולת, לפי המצב בפועל, עם הפרדה מגנטית או במגרדת משקעים, מבודדות רוב האסימונים כדי להפחית את הקלטת של משאבת ואקום בשני שלבים לסנן את עומס העבודה, להקטין את הצריכה של מסנן בד, ואת עלויות התפעול מופחת.


שנית, הקלטת ואקום היניקה ואקום מסננים סקירה:

1. מסנן

אבק מסננים הקלטת ואקום היניקה, פילטרט של יכול להיות סינון דיוק של 10-20 מיקרון. מאמצת את המיכל העליון פתרון נקי ואת הקרקע עבור משאבות נוזלים, נוח לניקוי המיכל מים ותחזוקה משאבת.

הקלטת ואקום מסננים על ידי הטנק מלוכלך, מסננת צלחת, הזנת נייר סינון מנגנון, שאיבת נוזל תיבת נוזלי נטו, טנק, משאבות סינון, משאבות נוזלים, המגרד סוכנות, שאריות מהתייבשות הגוף, לסנן מנגנון סיגים מגרד, מנגנון מתפתל פסולת נייר ומערכת בקרת PLC. שובו של נוזל נוזל חיתוך שאיבה לתוך המסננים מלוכלך טנק, טנק מלוכלך הוא מתחת צלחת מחוררת ומסנן הכוללת שכבות נייר סינון. שאיבה תיבת נוזלי מסנן המשאבה של שאיבה יניקה התפקידים שיה נוצר ואקום, גורם לסנן השכבה העליון והתחתון משני הצדדים עני, נוזלי חיתוך מלוכלך בתפקיד לחץ שיה חדירה מהירה מסנן נייר לתוך שאיבת נוזל תיבת הפך לנוזל נטו, היה מסנן המשאבה שאיבה נוצר לחץ שלח מעל תיבת נוזלי נטו בתוך, מסנן דיוק אפשר להגיע 10 ~ 20 מ' μ , שוב על ידי עבור הנוזל על ידי בטח בלחץ נכנס לצינור נוזלי, שלח אל המכונה טייוואן.

2. מערכת הבקרה

מערכות לאורך כל התהליך, כולל בקרת גובה נוזלים, הכרכרה שליטה, שליטה ביוב במגרדת, מסנן המשאבה משאבה הידראולית/ביטול בקרת, מים שליטה, מצב של שליטה יד/אוטומטיים, מחוון led בקרת אזעקת אשמתו, הכל נשלט על ידי הקונטרולרים לתכנות באופן אוטומטי.


Related Products