קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מסנן דלק מדיה התפקיד הוא לסנן את אלה פסולת

- May 14, 2018 -

נכון לעכשיו, מנוע הרכב הוא בעצם מנוע בעירה פנימית, השימוש העיקרי של בנזין וסולר. כמו דלק, זה חייב להיות על איכות השמן ולנקות את מידת דרישות מסוימות. כתוצאה מזיקוק ועיבוד סיבות, דלק סיים מכיל כמות מסוימת של זיהומים, לחות ומסטיק. השפעת מסנן הדלק היא לסנן את הפסולת הזו בדלק ולספק דלק נקי למנוע. אם מסנן הדלק רע, דלק בנחלים קל לחבר את המאייד בחורים קטנים, כך קרבורטור עבודה ירודה, תערובת דליקה דליל; דיזל פסולת לתוך משאבת הדלק, קל להאיץ את הלבישה של דיוק, כך הלחץ משאבת ירידה. אם הדלק במים, דבק לתוך צילינדר, תערובת דליקה יהיה לשרוף רע, כך כוח מנוע ירידה.

מסנני בנזין הם בדרך כלל רק רמה אחת, המותקנת בין מיכל הדלק לבין משאבת הדלק או בין משאבת הדלק לבין קרבורטור. כמו מערכת אספקת מנוע דיזל יש שלושה חלקים דיוק, את מידת הניקיון של סולר גבוה יותר, ואת התוכן הגבוה של דיזל מסטיק, על מנת לשפר את היעילות של סינון, מסנני דיזל בדרך כלל יש שתי רמות או יותר, מחולק מסנן גס דיזל, בסדר, הידוע גם מפריד שמן מים מסנן בסדר דיזל. בהתאמה, מותקן במכל הדלק והמשאבה, בין המשאבה לבין משאבת הדלק, וכמה מנועי דיזל יש גם כוס משקעים, המשמשים לזרז את המים ואת זיהומים בסולר.

סוג של מסנן דלק

מסנני הדלק מסוננים ומסוננים. בימים הראשונים, המסנן של מסנן בנזין יש סוג חריץ מתכת, סוג מסנן מתכת, סוג בד ניילון, סוג קרמי נקבובי וכן הלאה; מסנן דיזל סוג מחסנית מסנן הרגשתי סוג, סוג בד ניילון, סוג כותנה מספר. מסננים אלה באמצעות ביצועים טובים, חיים ארוכים, אבל את הקיום הנפוץ של יעילות סינון נמוכה, מבנה מורכב, עלות גבוהה, תחזוקה וחסרונות אחרים, בוטלה בהדרגה. כיום, מסננים בנזין מסנני דיזל משמשים בדרך כלל מסנן נייר microporous, טיפול שרף פנוליות, עשוי צינור מתקפל, עם ביצועים טובים, יעילות סינון גבוהה, מבנה פשוט, בעלות נמוכה, יתרון תחזוקה קל.


Related Products