קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מסנן דלק שינוי מחזור

- Jun 13, 2017 -

מסנן דלק שינוי מחזור

דלק מסנן מדיה מומלץ לכל 10,000 ק"מ תחליף, מיכל הדלק מובנה שמן מסנן $ מיליון קילומטרים החלפת. ייתכן שיש הבדל קל במחזור התחזוקה בין המודלים השונים.

תחזוקה גדולה, מסנן דלק מדיה כללי שמן, מסנן מכונה, סינון אוויר באותו זמן. התקנה והחלפה של מסנן הגז מסובך יותר, לא בקלות על הידיים על המבצע, צריך להיות שהוזמן על ידי מפעילי מקצועי להתקין.

הצורך החלפת מדיה מסנן דלק

מסנן דלק Medias ניתן לחלק מסננים בנזין מסנני דיזל על פי דלק, השימוש העיקרי של כלי רכב מקומיים הוא מסנני בנזין, סינון בנזין ואת טנק שמן מובנה וסוג חיצוני.

עם השימוש בעידן של כלי רכב, הגידול קילומטראז, דלק מסנן מדיה עבודה לטווח ארוך, כדי להגיע למחזור חיים מסוים, יוביל את מהירות המכונית, צריכת הדלק, עלייה רעש, ביצועי שליטה וכן הלאה.

סינון דלק שיקולי בחירת מדיה

1, את הרכישה של סחורות לפני, אנא הקפד לבדוק את מודלים המכונית, עקירה ומידע אחר כדי להבטיח את המודל הנכון לקנות אביזרים. אתה יכול לבדוק את המכונית תחזוקה ידנית, אתה יכול גם להשתמש על פי רשת ללא דאגות "שירות עצמי תחזוקה" פונקציה.

2, דלק מסנן מדיה תחזוקה העיקרי, כללי שמן, סינון המכונה, סינון אוויר באותו זמן.

3, הבחירה של איכות גבוהה מסנן דלק מדיה, באיכות ירודה מסנן דלק מדיה לעתים קרובות להוביל אספקת דלק עניים, מחסור בחשמל המכונית או אפילו flameout. זיהומים לא מסננים, זמן רב, שמן מערכות הזרקת דלק גם לגרום נזק.

4, כאשר מהירות ההרגשה מופחתת כמובן, האצת מנוע רע, המכונית אינה מסוגלת לנסוע, יש צורך לחשוב כי מסנן דלק מדיה אולי נחסם, הצורך בדיקה בזמן.


Related Products