קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

התקשורת מסנן דלק הוא אחד החלקים החשובים של המכונית מהיר, בטוח לנסוע על הכביש

- Oct 27, 2017 -

לסנן ידע עיקרון ותחזוקה

התקשורת מסנן דלק הוא אחד החלקים החשובים של המכונית, כי הוא מהיר ובטוח לנסוע על הכביש. אנו מבינים כי העיקרון של ידע ותחזוקה של מסנן ביעילות להימנע כשל מנוע הנגרמת על ידי התקשורת מסנן דלק הבעיה.

התקשורת מסנן דלק הוא בעיקר בגוף דלק משאבת, המצערת ליציאת ה-בין הצינור, הוא מרכיב מרכזי של המנוע.

אז מהו העיקרון של התקשורת מסנן דלק?

מדיות מסנן דלק יכול להסיר חלקיקים הטומאה ובלחות עלולה לגרום נזק המנוע, הם מנוע סתומות, להפחית ללבישה, להבטיח כי המנוע אמר כדי לפעול; יש משפך מהופך במסנן מכיוון המים ואת המגזין הם כבדים יותר דלק, כך בקצה המשפך באופן טבעי תסנן, כך ניתן בקלות לפתור את הבעיה של זיהומים.

התקשורת מסנן דלק יש במקרה אלומיניום, נירוסטה סוגר, נייר הסינון (חרצית-כמו) ממוקמת על הלוח, ואתה איזור המגע ניתן להגדיל באופן יעיל על ידי קיפול נייר הסינון חרצית.

בשימוש של הסינון, עבודות תחזוקה המסנן שלנו הוא גם מאוד חשוב.

באופן כללי, מסנן כ- 30,000 ק מ במשך תקופה, אם אובדן גדול יותר, אנחנו יכולים לקצר את המרחק המתאים, כגון ב. עשרים וחמש או עשרים אלף ניתן לשנות פעם.

בעת התקנת המסנן, לשים לב לכיוון של ההתקנה של המסנן, לא להפוך את ההתקנה. גם אם ההתקנה הפוכה, עובדת החיים יקטן באופן משמעותי.

לכן, במכונית הרגיל שלנו נהיגה תהליך, לא רק כדי לשמור על החלק החיצוני של המכונית שלנו, שמירה על אברים פנימיים. הוא גם מאוד חשוב, חמים להזכירך, התקשורת מסנן דלק לשים לב מסנן תחזוקה ביעילות יכול לפתור את בעיותינו חיי המנוע העבודה שלנו, ליווי הנסיעה, אלא גם לבצע פתיחת הטיול הופך בצורה חלקה יותר!


Related Products