קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מסנן דלק תהליך תחזוקה מדיה אשר סביר ביותר להזניח את הבעיה

- Aug 16, 2017 -

מסנן דלק תהליך תחזוקת מדיה אשר סביר להניח להזניח את הבעיה, מסנן דלק דלק בתהליך תחזוקה נוטה דליפת שמן זיהומים מסנן אינם נקיים שורה של בעיות, בעיות אלה הם הפגיעים ביותר לסנן את הבעיה, אנחנו נהיגה צריך לשים לב למכונית בתוך דלק מסנן מדיה מבנה בעיות מנוע.

1, משתמשים מסוימים יהיה מסנן דלק מגש מדיה ואת המיקום באביב הפוך, או אפילו לזרוק אותם, כך מסנן דלק מדיה על חור הנפט במצב פתוח, סולר לא יכול להיות מסונן ישירות לתוך משאבת הדלק.

2, כמה משתמשים תחזוקה של מדיום מסנן דלק, מסנן דלק מדיה הגוף מסנן של העליון ו התחתונה אטמי גומי אטום מכסה המנוע שמן, כך המסנן ללא פילטר דרך המסנן ואת הפער בין המסנן ואת כיסוי המסנן לתוך המסנן ללא התנגדות חלל, כך המסנן אינו מסנן את התפקיד של סינון.

3, כמה אנשים בתחזוקה של יחידות ייצור דיזל, לפתוח את המסנן ומצא כי בפנים המסנן נקי במיוחד ללא כל זיהומים ולחות, כלומר, השימוש בשמן נקי מאוד. כפי שכולם יודעים, זה הרושם הכוזב, הוא בשל חומר מסנן נייר משוחרר, הנגרמת על ידי נקבוביות מוגזמות, ולאחר מכן נייר סינון לא לשחק אפקט סינון. אם השימוש בתהליך, נמצא כי מערכת סולר של שלושה חלקים דיוק הגדולות, מסנן דלק מדיה במיוחד תקע תקע ללבוש רציני דמעה, זה עלול להיגרם על ידי מסנן באיכות ירודה.


Related Products