קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מדיה מסנן דלק להפחית את תלבושת מכנית

- Sep 12, 2017 -

מסנן דלק מדיה עם מסנני דיזל, מסנני בנזין ומסנן גז טבעי שלוש קטגוריות. תפקידו של פילטר מדיה מסנן היא למנוע את החלקיקים דלק, מים ופסולת, כדי להבטיח את מערכת הדלק חלקים דיוק מפני ללבוש נזק אחרים.

מסנן מסנן הדלק מחובר בסדרה בין משאבת הדלק לבין יציאת כניסת המצערת. תפקידו של מסנן דלק הוא להכיל את הדלק של תחמוצת ברזל, אבק ופסולת מוצקה אחרים הוסרו כדי למנוע את תקע מערכת הדלק (במיוחד נחיר). להקטין ללבוש מכני, להבטיח פעולה יציבה של המנוע, לשפר את האמינות. מבנה הדלק מורכב מפגז אלומיניום ומפלדת נירוסטה קשיחה, המורכבת מנייר מסנן בעל יעילות גבוהה על המסגרת, ונייר הסינון הוא בצורת חרצית להגדלת שטח המחזור. מסנן EFI אינו יכול לשמש עם מסנן השמן. כמו מסנן EFI לעתים קרובות לעמוד בלחץ דלק 200-300KPA, כך כוח הלחץ מסנן נדרש בדרך כלל להגיע ליותר מ 500KPA, ואת מסנן שמן לא הכרחי כדי להשיג כזה לחץ גבוה.

1. מסנן דיזל

מבנה מסנן דיזל הוא בערך אותו דבר עם מסנן שמן, ישנם שני סוגים של להחלפה בורג רכוב. אבל לחץ העבודה שלה ואת דרישות טמפרטורת השמן הם הרבה יותר נמוך מאשר מסנן שמן, ואת דרישות סינון יעילות גבוהה בהרבה מסנן שמן. פילטר מסנן דיזל באמצעות נייר סינון, אלא גם את השימוש בשמיכות או בחומרים פולימריים.

מסנן דיזל ניתן לחלק מפריד מים דיזל, מסנן דיזל בסדר. מפריד שמן ומים הוא פונקציה חשובה של הפרדת מי סולר. הנוכחות של מים עבור מערכת מנוע דיזל דלק מזיק מאוד, קורוזיה, ללבוש, תקוע ואף להחמיר את תהליך הבעירה של סולר. בשל התוכן גופרית גבוהה של סולר בסין, גם כאשר הבעירה מתרחשת, הוא יגיב עם מים כדי לייצר חומצה גופרתית חלקי מנוע קורוזיה. הדרך המסורתית של הסרת מים היא בעיקר זירז דרך משפך המבנה. יותר משלוש פליטות של המנוע על הפרדת המים של דרישות גבוהות יותר, דרישות גבוהות על הצורך להשתמש ביצועים גבוהים מסנן התקשורת.

מסנן שמן דיזל משמש לסנן את החלקיקים הקטנים בסולר, המדינה יותר משלושה פליטות של מנוע דיזל הוא בעיקר עבור 3-5 מיקרון חלקיקים יעילות מסנן.

2. מסנן בנזין

מסנן בנזין עם קרבורטור ו- EFI של הנקודות,

השימוש במנוע דלק קרבורטור, מסנן בנזין נמצא בצד משאבה של הייבוא, לחץ העבודה הוא קטן, השימוש הכללי של פגז ניילון, מסנן מנוע בנזין EFI ממוקם בצד הייצוא של המשאבה, לחץ העבודה, בדרך כלל באמצעות פגז מתכת. מסנן מסנן בנזין באמצעות נייר סינון, אלא גם את השימוש בד ניילון, חומרים פולימריים.

בנזין מסנן כמו מנוע בנזין במצב הבעירה מנוע דיזל שונה מן הדרישות הכוללות כמו מסנן דיזל קשה, ולכן המחיר הוא זול. מסנן דלק הוא מתכלים, בתהליך השימוש ברכב, את הצורך תחזוקה תחליף קבוע, אחרת זה לא יהיה להשיג את ההשפעה המגנה של מוסמך.

מוצע זמן החלפה: 5000-10000 ק"מ לכל מכונית עבור תחליף.


Related Products