קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מכני ההבדל בין גאזה כותנה נייר ונקי מסורתי

- Oct 09, 2015 -

משתמשת טכנולוגיה ייחודית הבלטה, ארוגים מבנה עץ זולה, אין סיבים. טכנולוגיות מיוחדות מזהם, יצירת מצוין מנגב חומרים, ספיגת שמן, ומתאימה ביותר לניקוי משטח שמן ולכלוך. ואני לא קשקשי, סופג, אינם מתמוססים במים, הממס. מתאים רטוב או יבש. זמינות גבוהה, איכות, גודל, יציבות, ללא מסיכה. קשוח, קל להישבר, רך למגע, אינו מכיל כל דבר שאוכל לגרד את פני השטח של המדיום. קל להתמודד עם בעיות זיהום משני. את המטלית יכול בהחלט תחליף דופונט, קימברלי-בד, תוך צמצום עלויות.

תחום היישום:

רכב מכני/אלקטרו-מכניים ענפי התעשייה: מכונות, מעליות וכדומה; תעשיות מכונות מדידה, דיוק: מדידת ציוד, אבזור, דיוק ציוד; בניית ספינות; מתגלגל הפקה, הדפסה, רוקחות, כימי, אחרים.

השווה עם חוט כותנה, בד:

חוט כותנה, בד כותנה, בד שחור שימש קודם לכן עבור עיבוד שבבי ציוד מחשב מרכז חומרי ניקוי, עבור המחיקה האפקט הוא לא אידיאלי, בעייתי יותר להתעסק איתם, אז זה הוחלף בהדרגה את חומרי גלם נקי מקצועי. מבחינת עלות, כותנה חוט, בד, כי ניקיון עני, שוב ושוב לנגב, מהר יותר. בד מקצועיים בגלל השפעתו ניקוי טוב, המינון מחוזות, גם חוסך עלויות. כללי חשבונאות, מקצועי מגבוני ניקוי להשתמש עלות ולא יהיה גבוה יותר מאשר חוט כותנה, בד וזול.


Related Products