קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

שיטה של ​​שימוש נייר מסנן אוויר

- Jul 10, 2017 -

שיטת השימוש בנייר מסנן אוויר

בניסוי את השימוש של מסנן אוויר נייר יחד עם משפך מסננים משפך בד וכלים אחרים המשמשים יחד. לפני השימוש לקפל את נייר מסנן אוויר לתוך הצורה המתאימה, השיטה הנפוצה היא לקפל את נייר מסנן אוויר לצורה דומה. ככל שמספר הסינון של נייר סינון האוויר גבוה יותר, כך שטח פני השטח גבוה יותר, כך טוב יותר אפקט הסינון, אך היזהר לא לקפל יותר מדי ולגרום למסנן לקרוע. שים את הניקוז של בר זכוכית על שכבת אוויר רב מסנן נייר, כוח באופן שווה, כדי למנוע הרס של נייר מסנן אוויר.

מסנן אוויר תהליך תפעול נייר

1. מקפלים את נייר מסנן אוויר לחצי, פעמיים ברציפות, ולקפל אותו ל 90 ° זווית הצורה. מַשׁפֵּך

2. הניח את נייר סינון אוויר מקופל, בצד אחד שלוש שכבות, הצד השני של השכבה פתוחה, משפך כמו.

3. נייר מסנן אוויר בצורת משפך לתוך המשפך, קצה מסנן אוויר מתחת לקצה המשפך, שופכים מעט מים לתוך משפך הפה, כך שהמסנן הרטוב של מסנן האוויר ומשפך בתוך הקיר, ולאחר מכן המים הנותרים נשפכים, להשתמש.

4. משפך מצויד נייר מסנן אוויר ממוקם על מדף משפך לסינון (כגון פלטפורמת טבעת על הברזל), כוס או מבחנה הוא הוריד לתוך הצוואר משפך לקבל את המסנן, ואת קצה של צוואר המשפך ממוקם על הקיר של כלי קיבול.

5. כאשר הנוזל מוזרק לתוך משפך, יד ימין מחזיק את כוס נוזלי, ביד שמאל מחזיק מוט זכוכית, תחתית זכוכית התחתונה על ידי משפך חזק שלוש שכבות בצד נמוך, כך הפה כוס קרוב לבר זכוכית, כדי זרימת נוזלים פילטר לאורך הפה כוס, ולאחר מכן לאורך ההטיה של מוט זכוכית, לזרום לתוך משפך, זורם לתוך משפך המשפך, המשטח הנוזלי לא יכול לחרוג מגובה של נייר מסנן אוויר במשפך.

.6 כאשר הנוזל מסונן דרך נייר מסנן האוויר ומטה בצוואר המשפך, בדוק אם הנוזל זורם בקיר הספל לתחתית הכוס. אחרת, אתה צריך להזיז את כוס או משפך סיבובית כך קצה המשפך הוא מהודק עם קיר כוס, כך הנוזל יזרמו לאט לאורך הקיר הפנימי של הכוס.


Related Products