קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

ייצור טכנולוגיה של דיוק גבוהה מסנן דלק נייר

- Jun 27, 2017 -

ייצור טכנולוגיה של דיוק גבוהה מסנן דלק נייר

מסנן הדלק הכללי משתמש במבנה מסנן נייר מתקפל, בסוג זה של מסנן דלק בפנים, נייר סינון מתקפל ופלסטיק או מסנן מתכת בשני קצות החיבור, השמן למסנן לאחר הקיר החיצוני דרך השכבות מסנן נייר מסנן כדי להגיע למרכז, דלק נקי יצוא. נייר מסנן דלק נייר סינון זה משתמש בדרך כלל בנייר מסנן גלי נייר.

יותר מנוע high-end הוא השימוש של דיוק גבוהה מסנן נייר, מסנן דלק בורג, כוכב מסנן דלק, נייר הסינון שלה עטוף בצינור המרכזי, ניצול שטח גבוה, באותו גודל שטח, יכול להכיל גדול יותר של אזור המסנן, בדרך כלל 3 פעמים מסנן הכוכבים. לאחר כניסת שמן הפסולת, מסנן דלק נייר הוא מסונן ישירות דרך נייר הסינון ואת חלקיקי טומאה נשמרים בתעלה נייר מסנן. זה ביצועים מסנן דלק הוא מעולה, יכול להפוך את מסנן דלק מדויק יותר.

דיוק גבוהה מסנן נייר תוכן המחקר העיקרי: ① עיסת בחירת חומר גלם; ② פרמטרים תהליך לקבוע; ③ קמטים הבחירה קמטים; ④ בחירת סוכן כוח רטוב; ⑤ נגד מתחם מים היישום.

1, יחס התהליך:

(1) עיסת דגי קשת מחטניים 50%;

(2) Bowater (Po Shui) עץ מחטניים 50%;

(3) מינון סוכן כוח רטוב: 5% (על עיסת יבש);

(4) עמידות בפני מים (ריכוז של 6%): 20%

2, את הפרמטרים תהליך לקבוע

על מנת לקחת בחשבון את כוח הנייר, גודל הנקבוביות, חדירות של היחסים בין עיסת חייב להיות גם צורך לנצח. מתאים דפיקות תואר, הוא תורם כדי להבטיח את הידבקות בין הסיבים, אלא גם כדי להפחית את גודל הנקבוביות המקסימלית. לאחר השוואה חוזרת ונשנית, אנו מאמינים כי כאשר עיסת למחזר ב 17 ° SR, נייר האינדיקטורים הקרוב ביותר לדרישות, נייר מסנן נייר ובסופו של דבר לקבוע את הפרמטרים עיסת של 17 ° SR, משקל רטוב 9-10g.

3, בחירת מגרד קמטים

סינון נייר קמטים הם בעיקר כדי להגדיל את שטח המסנן יעיל של המסנן, ואת הנייר יש מספר רב של חריצים יכול להכיל עפר יותר, כדי להאריך את חיי השירות של המסנן. קביעת עומק הקמטים הוא עובי להב קרפינג וזווית הקמטים. על ידי הייצור בפועל של זיהוי דפוס, כאשר עובי להב הקמטים של 1.0mm, זווית הקמט הוא 25 °, נייר סינון עומק קמטים כדי לענות על הדרישות.

4, אנטי מים מתחם היישום

נייר סינון אחר דרך פני השטח של היישום של שרף עמיד במים, כך נייר יש מספיק כוח התנגדות מים, כדי להבטיח את המסנן עיבוד מעקב. עם זאת, דיוק גבוהה מסנן נייר לפני מכונת שינוי גודל כבר מקומטת, אם בכלל נייר סינון משטח שינוי גודל הטכנולוגיה, מסנן דלק נייר הספגה מחדש של תרכובות אנטי מים, קמטים ייעלמו או בהירים יותר. אז איך ליישם גומי עמיד במים על הנייר כדי להפוך דיוק גבוהה מסנן נייר טכנולוגיית הייצור. במובנים רבים, השימוש בשיטת ריסוס השטח של היישום של מתחם נגד מים, והשיג תוצאות טובות.

4, דיוק גבוהה מסנן נייר תכונות:

(1) פני השטח של שכבת המסנן מרוססים באופן אחיד בשכבה של חוזק לטקס עמיד בשמן גבוה ועמיד בפני שמן, אשר מגביר את חוזק הכוח, הנוקשות והשמן של נייר מסנן הדלק, ובכך משפר את דיוק הסינון ואת תוחלת החיים.

(2) באמצעות אפייה כביש אוויר חם שיטת ייבוש, כדי לשמור על חדירות נייר סינון עובי רופף, מסנן דלק נייר לאחר ייבוש השתפר מאוד.


Related Products