קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

ההבדלים קשר כמותיים נייר סינון

- Oct 09, 2015 -

ביצועי הסינון של נייר סינון הוא טוב נייר, נייר נקבוביות, ספיגת הנוזל עם הופעה חזקה. מעבדה אנליטית נייר סינון כמו מדיום לסינון, הפרדת מוצקים פתרון. כיום, סין כמותיים בעיקר נייר סינון מסנן נייר, נייר סינון איכותי נייר סינון איכותי, כרומטוגרפיה לשלוש קטגוריות. המושגים של נייר סינון ואיכותני מסנן נייר נייר סינון תאית, אינו חל על סוגים אחרים של מסננים כגון נייר סינון כדורי זכוכית. נייר סינון איכותי המשמש לניתוח כימי איכותי של סינון והפרדה. נייר סינון איכותי הנפוץ עבור סינון פתרונות, כלורידים, סולפטים, מבחן איכותי אחרים אין צורך לחשב ערכים, נייר סינון כמותיים משמש עבור חישובים מדויקים של המסנן, כגון הקביעה של שאריות של חומרים לא מסיסים, מסנן נייר סינון רגיל, גם צורך בגישת הטיפול תנור בטמפרטורה גבוהה.

1. ניתוח כמותי ניתוח כמותי נייר סינון מסנן נייר בתהליך הייצור, הציפה מעובד על ידי חומצה הידרוכלורית חומצה הידרופלואורית, מזוקק שטיפת מים, רוב הטומאה של סיבי נייר הוסר, אז כמה שרידי אש לאחר הצריבה, אין השפעה על תוצאות ניתוח, מתאימים לניתוח כמותי מדויק. ניתוח כמותי של הייצור המקומי הנוכחי של נייר סינון, מהיר, בינוני, איטי לשלוש קטגוריות, בהתאמה, עם הכחול להקה. מסנן המגש (קצר), לבן (מהירות בינונית), אדום (איטי) מסומן מסווג. נייר סינון צורות הן עגול, מרובע של השניים, עגול נייר מפרטים קוטר d9cm, dllcm, D12.5cm, d15cm d18cm מספר סוגים. ריבוע נייר סינון 30cmx30cm ו- 60cmx60cm.

2. ניתוח איכותי של מסנן איכותי כללי יותר נייר נייר סינון שאריות אפר, רק כללי ניתוח איכותי, סינון משקעים או ההשעיה מימית, אינם יכולים לשמש עבור ניתוח איכותי.


Related Products