קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

מהן ההשפעות של דלק לסנן מדיה שינוי, לא?

- Oct 27, 2017 -

מסנני דלק הם אחד מהמוצרים הסינון הנפוצות ביותר עבור יצרני התקשורת מסנן דלק. הפונקציה העיקרית היא לסנן זיהומים בנזין. אם המסנן דלק מלוכלך או חסומים, בעיקר כדלקמן: כאשר הדלת דלק, הכוח לאט, או לקום, הרכב התחיל קשה, לפעמים לפטר 2 - 5 פעמים שם. רוב המנוע הוא של חד פעמי והורדה של הנייר סינון מסנן שמן, מחזור החלפת בדרך כלל 10,000 ק מ, אם תוסיף פחות זיהומים בנזין, החלפת 15000-20000 ק מ. זה גם בעיה. המסנן יש סימן החץ של הנמלים כניסת ו עודפים.

מסנן דלק הוא ' ' בדרך כלל מוסיפים את הזיהומים בבנזין, זמן רב, מסנן דלק שלך הוא מלא עפר, אדמה, משקע; מומלץ על מספר קילומטרים כדי להחליף. אם לא, לשנות, או לעכב את השינוי, בהחלט להשפיע על ביצועי המכונית שלך; כמו שמן המסכן, רכב תדלוק משעמם, זמן רב, לשפר באופן משמעותי את הביצועים של המסנן שברצונך, בסופו של דבר לגרום נזק כרוני מנוע, או אפילו לשפץ את המנוע. מונית מפעילה כמה קילומטרים ארוכים וראיתי במונית במשך חודש להחליף את המסנן דלק בתוך החלק הפנימי של נייר הסינון יש לא הייתה אפשרות להשתמש בשפה כדי לתאר, אז אם לא השתנה, בהחלט להביא לנזק לרכב.

עבור מאפייני ביצועים של מוצרי התקשורת מסנן דלק הציג:

אם המסנן מותקן בקו הדלק, זה נקרא מסנן חיצוני; אחרת, מסנן פנימי מותקנת משאבת הדלק, מיכל הדלק בתוך המסנן. איפה המסנן מיכל הדלק או מגן העטיפה שלו נחשבת בדרך כלל להיות בתחזוקה.

רבים של מדיות סינון הדלק המיובא מחוברים באמצעות תופים. על מנת להבטיח את המהימנות של החותם החיבור, האטם אותו אסור לשימוש שוב ושוב. בנוסף, אפילו עם אטם חדש, זה חייב להיבדק על אטימות לאחר הצמדה. כאשר מערכת דלק צריך להחליף את הטבעת "O", זה הכרחי להבטיח כי המודל טבעת "O" יהיה מדויק ולוודא אלסטיות וקשיות הטבעת מתאימים.

מערכת דלק אין מעגל יש מסנן פנימי אחד בלבד במיכל הדלק, אך זו יחידה מרובת משאבה, לסנן, מסוע יחידה הוא יקר, אך כאשר המשלוח דלק חסומה או מנוע ביצועים, לכן הירידה, -כנראה גם תקין ובמועד תחזוקה ו תחזוקה. במקביל, יש צורך לבדוק את הכישלון של כל האטמים ואת הקרע קרלינג-המלחציים צינור.


Related Products