קטגוריית מוצרים

צור קשר

שאנדונג Renfeng מיוחד חומרים ושות', בע מ

להוסיף: Huantai Renfeng Road, Qifeng, מס ' 1, Zibo, שאנדונג, סין 256407

טל': 86-533-8690983/8688836

פקס: 86-533-8690158

דוא:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

אינטרנט:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

? למה הוא תאית לרוב הבחירה הטובה ביותר עבור מדיה לסנן כלי רכב?

- Jan 01, 2016 -

רוב חומר סיכה, דלק ואוויר סינון יישומים, תקשורת תאית הוא בחירה טובה יותר מאשר מדיה סינתטי. שוב, הסיבה בעיקר מתייחס קיבולת, או מסנן החיים. כדי להסביר מדוע, תיאור של תהליך הסינון הוא הכרחי.

התקשורת מסנן automtoive תאית מיוצר עם סיבי בגדלים שונים. על השכבה העליונה של המדיה, הסיבים הם מתחת לראשו, במקום לדחוס למטה.

כאשר נוזל לבין מזהמים מועברים דרך המדיה, חלקיקים רבים לאסוף על הסיבים רכות על פני השטח, לא נוסעים רחוק לתוך הגיליון. זה נקרא "ספיחה" כי החלקיקים לדבוק הסיבים.

יותר של טכניקה זו ההפרדה שחל באמצעי התקשורת, החלקיקים הקטנים יותר ניתן להפריד לפני שהם מגיעים את החללים הנקבובית קטן בצד המסך של המדיה. פעולה זו שומרת את החלקיקים קטן מ חיבור התקשורת.

יתרון נוסף של התקשורת מסנן תאית הוא כי התקשורת בדרך כלל יהיה עבה יותר. עבה זה, הפעם יותר שחלקיקי לבלות נסיעה דרך התקשורת. בכל פעם הנוזל משנה כיוון סביב סיבים, המומנטום חלקיקים מונע מהם נוסע באותו הכיוון שהם הולכים, הם מונעים לתוך הסיבים.

ההפרדה הזאת חלקיק הוא המכונה "impingement." כמו עם ספיחה, impingement נוסף שחל באמצעי התקשורת, מופרדים החלקיקים יותר ללא חיבור חלל צר בצד המסך.

מדיה סינתטי הפרד כמה חלקיקים באמצעות ספיחה, impingement, אבל הסיבים חלקה לא יכול להחזיק את החלקיקים במקום, הם נמצאים נשטף עם הנוזל נסיעה דרך התקשורת. בעיקר משתמשת התקשורת סינתטי של חלקיקים ההפרדה טכניקת "ישיר יירוט שיחה." זה שרוב האנשים. חושבים שכל הסינון מתבצע.

קליטה ישירה הוא פשוט להפריד חלקיקים על ידי עובר הנוזל דרך הנקבובית רווחים כי הם קטנים מספיק כדי לתפוס אותם. עם זאת, לאחר כל הנקבוביות מחוברים עם הזיהום, המסנן מחובר, החיים שלה נגמרו.

כי התקשורת תאית עדיף ספיחה, impingement, זה יכול להסיר מזהמים יותר מאשר זכוכית מדיה ללא חיבור נקבובית רווחים.

ניתן ליצור תקשורת סינתטי עם היתרונות של תאית מדיה? זה נותר לראות. העובדה היא אמצעי התקשורת מבוססת-תאית, זכוכית מדיה שני יש מקום בשוק מסנן של היום.

Related Products